Pozice - Potrubář, zámečník

zveřejněno 11.12.2021

Máte praxi jako potrubář - zámečník a rozhlížíte se po nové práci? Hledáte férového zaměstnavatele, který si Vás bude vážit? Pokud ano, pak máme nabídku, která by Vás mohla zajímat.

Moderní česká strojně-montážní společnost, která zajišťuje montáže především v chemickém, energetickém a potravinářském prúmyslu, hledá zkušené uchazeče na pozici potrubáře a zámečníka.

Popis pozice

  • montáž, demontáž a opravy potrubních celků podle předepsaných postupů
  • pokládka částí potrubí, potrubních větví a potrubních celků
  • účast na montážích převážně po ČR a SR, ale i v zahraničí

Profil kandidáta

Požadujeme

  • výuční list
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • znalost výkresové dokumentace (potrubář - izometrie)
  • znalost BOZP
  • řidičský průkaz sk. B velkou výhodou – není podmínkou
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • možnost být součástí zajímavých projektů v ČR i zahraničí
  • atmosféru rodinné firmy a fajn kolegy
  • stabilní zaměstnání
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • ubytování po dobu montáží v penzionech nebo pronajatých bytech
  • nástup možný ihned
  • zajištění dopravy na pracoviště
  • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu

Pokud máte zájem o tuto zaměstnaneckou pozici, vyplňte, prosím, tento kontaktní formulář a my se vám ozveme. Děkujeme

Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači

pro ČR:   IČ: 04988094, DIČ: CZ04988094          pro SR:   IČ DPH: SK4120164543