Pozice - Technik

zveřejněno 11.12.2021

Popis pozice

  • zavádí nové projekty
  • komunikuje se zákazníky a vyjednává s dodavateli
  • zodpovídá za současné projekty
  • plánuje a zavádí procesní změny
  • připravuje časové plány, specifikace, interní směrnice, reporty

Profil kandidáta

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oboru
  • znalost a pochopení technologického procesu a s tím spojené souvislosti (výrobní standardy, montážní standardy, normy ČSN, BOZP...)
  • znalost a pochopení strojního zařízení
  • schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • práce s PC (MS Office)
  • flexibilitu, komunikativnosť a samostatnosť
  • analytické a logické myšlení
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v naši společnosti
  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech
  • Férovou firemní kulturu
  • Odpovídající školení
  • Příležitost profesního rozvoje a kariérního růst
  • Plošné zaměstnanecké výhody a výběr nadstandardních benefitů (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, služební auto, služební notebook a mobil....)
  • Zajímavé mzdové ohodnocen

Pokud máte zájem o tuto zaměstnaneckou pozici, vyplňte, prosím, tento kontaktní formulář a my se vám ozveme. Děkujeme

Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači

pro ČR:   IČ: 04988094, DIČ: CZ04988094          pro SR:   IČ DPH: SK4120164543